PRŮBĚH ZAKÁZEK

PRŮBĚH ZAKÁZEK

Dovolujeme si Vám nabídnout novou službu na českém trhu, obleky a košile ušité přímo pro Vás, ovšem bez časového zdržení u krejčího a za cenu běžné tovární produkce kvalitních značek.

Šití na míru

Nejde o klasické šití u krejčího, za kterým je potřeba zajít 2 až 3krát. Váš drahocenný čas dokážeme ušetřit tím, že zkoušíme hotová saka nebo obleky z naší velikostní řady. Na základě této zkoušky posoudíme Vaši velikost a potřebné úpravy, jako jsou delší či kratší nohavice, či rukávy, ale také odlišný tvar ramen či zad. Oblek je tak šit tzv. na hotovo.

Velikost a střih

Velikost saka a kalhot, včetně dohodnutých úprav je naším specialistou zaznamenán do formuláře společně se zvoleným střihem, který si můžete vybrat z široké nabídky. Nejčastěji se obleky liší v počtech knoflíků, typů kapes, rozparků či střihem límce.

Materiály

Výběr materiálu významně ovlivňuje cenu, ale také výslednou kvalitu celého obleku K dispozici máme velký výběr kvalitních 100% vln od italských výrobců a designérů Loro Piana, Lanifi cio Cerruti a Ermenegildo Zegna a anglické tradiční vlny od Holand & Sherry.

Místo zkoušky

Velice si vážíme Vašeho času, proto nabízíme nejen možnost návštěvy našeho salónu v Dělnické 26 v Praze - Holešovicích, ale rovněž za Vámi přijedeme do kanceláře nebo domů.

Výroba

Podobně jako na správný výběr velikosti a střihu, klademe značnou pozornost na kvalitu výroby, která není v mnoha případech na českém trhu příliš dobrá. Naše obleky a saka se šijí v dílně, jenž pracuje rovněž pro špičkové londýnské salóny a můžeme tak garantovat vysokou kvalitu práce, na kterou dále dohlížíme. Doba výroby je přibližně 5 týdnů od zadání, doba dodání konfekce 1 - 3 týdny.

Ceny

Nemusíte se obávát výše cen za naše individuální služby. Obleky vysoké kvality z italských vln Vám ušijeme na míru za 18,5 tisíc Kč, podle typu materiálu. Zvolíte-li si luxusnější materiály, potom se cena obleku může vyšplhat na zhruba 30 tisíc korun. Ceny košil na míru se pohybují v rozpětí od 1900 - 2800 Kč

Můžete též využít naší nabídky konfekčních obleků Digel (v cenovém rozpětí od 9500 - 12000 Kč ) a košil (1450 až 1900 Kč), které Vám též upravíme na míru.

Další výhody

Předností našeho systému je také úspora času u příštích objednávek. Díky zanesení Vašich měr do databáze se další dodání obleků a košil mohou uskutečňovat bez zkoušek. To znamená, že si již pouze vybíráte materiál a střih.


Proč využít naše služby?

individuální přístup

S každým klientem se osobně setkáme nejen kvůli mírám, ale také proto, abychom zjistili jeho preference a mohli mu doporučit ideální řešení právě pro něj.

kvalita

Používáme jen ty nejkvalitnější materiály a výrobky od prověřených evropských dodavatelů z Německa, Anglie a Itálie.

zkušenosti

Zakladatelka se v oboru oděvnictví pohybuje celou svou profesní kariéru. Více než deset let se věnuje právě individuálnímu poradenství.

záruka

Za svou práci ručíme nejen standardní dva roky. S námi si můžete být jisti, že Vás oblek ani jeho součásti nikdy nezklamou a v případě potíží najdeme řešení.

široký výběr

Oblékneme Vás od hlavy k patě. Oblek Vám ušijeme na míru, další součásti pečlivě vybereme a sladíme do jednotného celku.

další služby

Nejenže Vás oblékneme, ale postaráme se i o péči o Váš oblek – čištění, opravy, úpravy a další.


„PÁNSKÝ ODĚVNÍ SERVIS“


  • návrhy a vytvoření vlastního stylu
  • šití obleků a košil na míru
  • čas i místo zkoušek dle vašich požadavků
  • hotová konfekce
  • kravaty a oděvní doplňky