SEMINÁŘE A WORKSHOPY

SEMINÁŘE A WORKSHOPY

Naše semináře se zaměřují nejen na odívání pro různé příležitosti, ale také na základy společenského chování a stolování při obchodních i dalších důležitých jednáních.

Image audit

Během několika setkání analyzujeme celkový dojem klienta. Na základě této analýzy nabídneme a doporučíme vhodné střihy, materiály i barvy.
Během analýzy se můžeme s Vámi zůčastnit i nějakého jednání či akce a následně tak lépe zhodnotíme i doporučíme změnu a další služby (školení etikety pro konkrétní situace, mediální trénink, stress management, pravidelné služby vizážisty..atd.)

Tvorba úspešného image...

Našim cílem je správné pochopení smyslu nutnosti standartu v oblékání a vystupování. Pomůžeme Vám pochopit mimo jiné princip komunikace oděvem a pomoci Vám zároveň najít si vlastní styl. Vysvětlíme možnosti práce s proporcí postavy, s barevnou typologií a psychologii barev. Také poradíme,  jak jednoduše vytvořit fungující šatník a fungující úspěšný image.

Etiketa a stolování...

Seminář se zaměřuje na všeobecná společenská pravidla pro komunikaci osobní, telefonickou i písemnou s kolegy i obchodními partnery tuzemskými a ze zahraničí. Zaměříme se také na zásady úspěšné reprezentace vlastní i reprezentace firmy, základy stolování a otazníky společenského šatníku.
Je veden hravou formou, konkrétně stolovaní je možné si procvičit v rámci oběda s komplikovanější obsluhou a výběrem speciálního menu...

Úspěšná komunikace...

Cílem  tohoto kurzu je získat klíčové znalosti z oblasti psychologie úspěchu - NLP.  Zvýšit schopnost vyrovnávat se s neustále náročnějšími požadavky v dynamicky se měnícím prostředí. Provádět efektivnější rozhodnutí a rychleji rozvíjet schopnosti potřebné pro úspěch. Lépe využívat skryté možnosti lidské psychiky a účinněji využívat své myšlení. Vyznat se jasněji v myšlenkách druhých lidí a zajistit soulad s nejbližšími, kolegy i dalšími lidmi. Naučit se vytvářet a udržovat vztahy vzájemné důvěry a pochopení.

Stress management...

Našim cílem je naučit Vás pracovat se stresem v běžném životě. Umět ho pojmenovat, rozpoznat své stresory. Naučit vyrovnávat se s neustále náročnějšími požadavky v dynamicky se měnícím prostředí. Naučit se relaxovat, odpočívat a svým přístupem předcházet stresům. Součástí kurzu jsou i jednoduché meditace a relaxační cvičení.


„PÁNSKÝ ODĚVNÍ SERVIS“


  • návrhy a vytvoření vlastního stylu
  • šití obleků a košil na míru
  • čas i místo zkoušek dle vašich požadavků
  • hotová konfekce
  • kravaty a oděvní doplňky